Kontakta oss

Är du intresserad av någon utav våra tjänster? Har du frågor om SEFOS eller hur ni kan ansluta just er organisation? Behöver ni hjälp med att komma igång med SDK?

Ta kontakt med oss, så hjälper vi er!

kontakt

Möt vårt team

Niklas Noren

VD

niklas@meaplus.com

070 - 384 95 70

Jonas Olsson

Affärsarkitekt

jonas.olsson@meaplus.com

070 - 967 28 09

Helena Lindh

Kundansvarig

helena.lindh@meaplus.com

070 - 565 46 75

Robert Wiberg

Systemarkitekt

robert.wiberg@meaplus.com

Isabell Pynnönen

Designer

isabell@meaplus.com

Lars Hofvander

Systemarkitekt

lars.hofvander@meaplus.com

Kontakta oss

Är du intresserad eller har frågor om våra tjänster? Fyll i formuläret på vår kontakt-sida så återkommer vi så snart som möjligt!

Glöm inte att följa oss på sociala medier för att få de senaste uppdateringarna

Här informerar vi bl.a om nya uppdateringar i vår tjänst SEFOS - för säker digital kommunikation, samt andra nyheter, exempelvis kring SDK projektet som vi är involverade i!